Régi firmware letöltése

szükségem lenne QTS 5.0.1 20230112-es verziójú TS431X nas-hoz.Honnét tudnám letölteni mert a qnap oldalán nem találom csak a frissebbeket

Szerintem nem fogsz tuni visszafelé menni. Talán ha feladsz egy hibajegyet, akkor fognak ebben segíteni, de különy nyilvános linkről én nem tudok, ahonnan le lehet tölteni.
Ha nagyon nem akarsz hibajegyezni, szólj és megprából bekérni valamelyik kollégától - hátha nekik megvan

Sziasztok,

nekem úgy rémlik, hogy amikor a nulláról húztam újra a merev vasat akkor mivel egy ős firmwaret lehet letölteni, utána nem emlékszem pontosan de mintha kellett volna feltenni valami köztes verziót és akkor mintha találtam volna. Most elbizonytalanodtam, mert az nem rémlik, hogy egy több oldalas listában turkálok a típusnak megfelelő FW után de mintha kellett volna egy köztes valami ami után felment a legújabb.
Én anno kérdeztem, hogy lehet e visszafelé menni, külföldi fórumon ott ja jól emlékszem valaki azt írta hogy neki sikerült egy mentettet visszatenni és volt is belőle valami vita hogy lehet e vagy sem és és talán többen írták, hogy nem. Sajnos van hogy régebbi Fwben valami jobban működött de a tapasztalat az hogy ha kijön egy új amiben valami nem jó, viszonylag gyorsan javítják. Szóval érdemes várni. Ha valami megszűnt funkcióra van szükséged az necces mert ha azokat kiveszik már nem kerülnek be, utána meg a biztonsági frissítésekkel leszel bajban…
Mérlegelni kell sajnos,

Rónay Gábor