QNAP TS-251 kizártam magam

Sziasztok!
Problémám a következő, egy ideje már csesztet a nas, hogy változtassam erősebre a jelszót, hát vettem a fáradságot és meg tettem.
Miközben csinálom a jelszó cserét, felkínál egy másik nyitó képet.
Gondoltam hát legyen mert úgy is unalmas már a régi.
A következő bejelentkezéskor az új nyitókép, belépek és láss csodát mintha egy lebutított ikonoktól mentes felület fogad. :frowning:
Semmit nem tudok csinálni.
hiányoznak a beállítások és minden egyéb számomra fontos program.
Megijedtem, hogy nagy gázt sikerült csinálnom és oda minden de hálózaton keresztül a commanderben látok minden mappát, tudom írni és olvasni is.

Kérdésem, miként tudnám vissza varázsolni a régi felületet?
Hozzá tenném, csak itthonra filmek, zenék és egyéb szükséges adatok tárolására használom hálózatban.
Meg hát nem is vagyok valami nagy szakértője ennek a készüléknek.
tehát ha valaki segítő kezet nyújt, kérem halandó nyelven magyarázza el.

Köszönöm előre is a segítséget.

Szia

A felhasználódnak milyen jogkörei vannak? Elképzelhető, hogy az a gond.

Nem hiszem hogy kizártad magad. Az lehet, hogy eddig adminként léptél be és most más csoportba került a felhasználód. Adminként beléphetsz és a saját usered megnézheted hogy melyik csoportben van. Az nem baj egyébként ha a gyakran használt ( mondjuk download usered nem admin) ha cserébe van egy másik usered, maximális védelemmel aki az admin csoportban van. ( de nem admin a neve).
Ha kizáratd volna magad, nem tudnál bejelentkezni.
Van az admin password reset, legorsszabb esetben azzal az admint vissza tudod állítani, belépsz megnézed a másik felhasználódat és visszaállítod a hogy volt. Mivel elég régen írtad ezt, gondolom már megoldódott a probléma.